www.inwestycje-zloto.pl
Waluty:
Buty Timberland, Buty Vans, Buty Converse, Buty Klapki, Buty Biegania
<
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


1. O produkcie

Wszystkie nasze produkty są najwyższej jakości jakością AAA, fabrycznie nowe w oryginalnym pudełku z kartą retro, papierem i certyfikatem logo. Towar z markowymi towarami (buty, torby, ubrania, czapki itd.), Taki jak buty Nike, buty Air Jordan , Buty Timberland, buty Prada, Louis Vuitton, Chanel, torby Coach, Lacoste, ubrania Rock & Republic, będziesz znać więcej szczegółów z naszej strony internetowej.

2.Jakie są zasady dotyczące zwrotów?

po otrzymaniu paczki, jeśli coś jest bardzo uszkodzone lub nie tak, zrób zdjęcie, otrzymamy zwrot towaru, gdy następnym razem zamówisz, lub zwrócisz połowę pieniędzy z produktu, ponieważ jeśli odeślesz dużo pieniędzy za wysyłkę, nie jest rozsądne.

3. Czy jest to prawdziwa strona internetowa?

To jest prawdziwa strona internetowa, Sprzedajemy przedmioty wyświetlane na naszej stronie. Wysłaliśmy wiele paczek do różnych krajów. mamy wiele lat działalności, jesteśmy poważni, aby robić interesy, przyjmujemy najbardziej bezpieczną płatność, jest to najbezpieczniejsza metoda płatności, mamy własną fasadę, możemy obiecać naszą jakość, proszę się tym nie przejmować.

Powrót