www.inwestycje-zloto.pl
Waluty:
Buty Timberland, Buty Vans, Buty Converse, Buty Klapki, Buty Biegania
<
Str. główna ::  Dostawa i zwroty

Dostawa i zwroty


WYSYŁKA BIERZE 3-5 dni roboczych

Metody wysyłki -

Drodzy Klienci. Możemy wysłać buty na cały świat! Jeśli chodzi o metody wysyłki, zwykle wysyłamy Twoje zamówienie przez EMS, FEDEX, DHL do większości głównych miejsc docelowych na świecie. Jednak niektóre obszary na świecie, takie jak RPA, Holandia itd., Nie mogą zostać osiągnięte przez EMS, więc możemy je zmienić na Hongkong Air Mail automatycznie bez powiadomienia. Proszę zapoznać się z następującym czasem wysyłki dwóch metod wysyłki.

Opłata za wysyłkę

Zakupy online mogą być dla niektórych zastraszającym procesem lub po prostu mylące dla innych. Jeśli kiedykolwiek kupiłeś coś online ze strony internetowej, która nie miała jasnego i prostego procesu dostawy, prawdopodobnie znasz frustrację. Tutaj doceniamy Twoją firmę i chcemy, abyś zrozumiał nasz proces wysyłki przed złożeniem zamówienia, abyś wiedział, kiedy oczekiwać twojej przesyłki. Poniżej znajduje się dokładny krok procesu krokowego Personel bierze pod uwagę przetwarzanie zamówienia.

Przeglądając i / lub kupując na stronie internetowej, potwierdzasz i zgadzasz się na wszystkie warunki i zasady

Wszystkie produkty zostaną wysłane tylko na adres wysyłki podany przez klienta. Upewnij się, że Twój adres jest prawidłowy.

Wszystkie buty są wysyłane bezpośrednio z magazynu. Gdy wyślemy buty, dostarczymy Ci numer przesyłki.

Uwaga:

Po otrzymaniu i podpisaniu ładunku należy dokładnie sprawdzić ładunek, aby upewnić się, czy jest on doskonały, czy nie; powinieneś wysłać list do nas zamiast podpisywać, jeśli ma jakiekolwiek pęknięcie; pomożemy Ci przetworzyć! Ale jeśli po otrzymaniu i podpisaniu za to jeszcze raz, produkt ma jakieś pytanie, jesteśmy generalnie nieodpowiedzialni!

1. Jeśli okaże się, że paczka została zerwana podczas dostawy, proszę otworzyć paczkę, aby sprawdzić, czy przedmioty są przechowywane w nienaruszonym stanie. Jeśli nie, proszę odrzucić dostawę. Kiedy paczka zostanie nam zwrócona automatycznie, potwierdzimy, czy uszkodzenie zostało dokonane podczas transportu. Jeśli tak, wyślemy ci nowy egzemplarz tego samego modelu do exhcange lub w pełni zwrócisz pieniądze zgodnie z twoją prośbą.

2. Jeśli chcesz zwrócić paczkę już podpisaną przez Ciebie, napisz do nas, aby uzyskać adres wysyłki, na który można zwrócić paczkę. Nie ponosimy odpowiedzialności za brakujące paczki spowodowane zwrotem do niewłaściwego adresu wysyłki bez pytania o poradę dla naszych klientów.

Metody śledzenia -

Po wysłaniu twojego zamówienia zaoferujemy ci EMS lub Hongkong Air Mail tracking no. i strona internetowa

Istnieją dwie metody uzyskiwania powyższych informacji od nas

1. Odwiedź naszą stronę internetową i ponownie zaloguj się, aby sprawdzić status aktualizacji.

2. Sprawdź swój adres e-mail, ponieważ wyślemy status aktualizacji na Twój adres e-mail.

Uwaga: (Jeśli nie możesz go od razu sprawdzić za pomocą numeru śledzenia, poczekaj z cierpliwością. Czas wymagany przez firmę ekspresową do przesłania).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do naszego działu obsługi klienta

Powrót